PRO

Gerrans wypowiada się jednoznacznie na temat swoich potrzeb w zakresie części rowerowych: „Od podzespołów oczekujesz zwykle tego, co najlepsze. To część bycia zawodowcem, że próbujesz zawsze wykorzystywać posiadany sprzęt do maksimum jego możliwości”. Dla Gerransa „to, co najlepsze” oznacza części cechujące się idealną równowagą między sztywnością, wytrzymałością, masą i możliwością regulacji, jak również części dające poczucie pewności na trasie.

„Zdecydowanie chodzi o równowagę między tymi elementami”, mówi. „Podzespoły muszą być tak lekkie, jak to tylko możliwe, ale nie kosztem sztywności. Dobrze jest też mieć poczucie, że używa się produktów, które zostały bardzo dokładnie przetestowane”. Zespół Orica-GreenEDGE jest wspierany przez markę PRO, a w ramach tej współpracy dostarczane są kierownice, mostki i wsporniki siodełek. Gerrans intensywnie eksploatuje podzespoły marki PRO i uznaje, że są one więcej niż dobre.
„Naprawdę spełnia oczekiwania. Jesteśmy wymagającymi ludźmi, a ten sprzęt naprawdę mnie zadowala. Miałem jak dotąd bardzo udany sezon i bardzo cenię sobie wsparcie, jakie otrzymuję od naszych partnerów technicznych”.

Jako zawodowy kolarz Gerrans zawsze stara się jeździć coraz szybciej. W związku z tym jego wymagania wobec sprzętu są bardzo proste:

„Jestem szczęśliwy, gdy udaje mi się znaleźć coś, co jest lżejsze i sztywniejsze. Rower jako taki ma bardzo duży wpływ na nasze możliwości w kwestii rywalizacji i liczy się dosłownie każdy szczegół”.

Jakkolwiek kwestia możliwości i osiągów jest oczywista w przypadku jazdy wyścigowej, Gerrans docenia również wygląd i stylowość wykonania części.

„Chyba nie ma kolarza, który nie miałby lekkiego fioła na punkcie wyglądu swojego roweru. Spędzamy na naszych rowerach mnóstwo czasu i stają się one częścią naszego wizerunku na drodze. Posiadanie atrakcyjnego wizualnie roweru z dobrym osprzętem to naprawdę ważna sprawa”.


Siodła PRO - program gwarancji satysfakcji.


Poszczególne modele siodeł PRO różnią się konstrukcją, ponieważ są przeznaczone dla różnych stylów jazdy. Ponadto każde siodło występuje w dwóch szerokościach. W wybranych sklepach, przy użyciu specjalnego, wypełnionego żelem siedziska, można zmierzyć rozstaw kości kulszowych oraz określić styl jazdy - dzięki tym danym specjalny program dobierze odpowiednie siodło!

Dobieranie siodełka nigdy wcześniej nie było tak proste! Żebyś nie miał wątpliwości co do trafności wyboru - teraz masz 30 dni na sprawdzenie, czy dane siodło Ci odpowiada! Jeśli stwierdzisz, że nie jest wystarczająco wygodne, zwróć się do sklepu z dowodem zakupu, dostaniesz zwrot pieniędzy lub wymienisz siodło na inne w tej samej cenie.
PRO wspiera rowerzystów jak nigdy dotychczas. Dając możliwości, które znaczą wiele, gdy starasz się dopaść linii mety, gdy mierzysz się z wymagającą trasą lub gdy nachylenie zbocza, któremu masz stawić czoła, przypomina pionową ścianę. PRO: świetny sprzęt o wyjątkowo modnym wyglądzie.

Szosa
MTB
Tor
Triathlon i jazda na czas
Siodełka i BMX
Koła, widelce i owijki
Koszyki i bidony
Lampki i akcesoria
Liczniki
Narzędzia
Pompki
Rogi i chwyty
Stery